Posts in Category: Akce a novinky

Maškarní karneval pro děti na Valašském Šenku

Zveme Vás a vaše děti na tradiční maškarní ples, který se bude konat 3. března na Valašském Šenku od 14 hodin.

Těšit se můžete na : tombolu, soutěže pro děti a přehlídku masek.

Budeme se na Vás těšit.

Uspávání broučků – aneb lampiónový průvod

Zveme Vás a vaše ratolesti na zakončení letošní sezóny s broučky. Akce se koná v pátek 12. 10. 2018 od 17:00 v Areálu Zavadilka.
Můžete se těšit na hry, soutěže a různá představení. Akce se koná za každého počasí.

Dny guláše a piva na Zavadilce

Přijměte srdečné pozvání na tradiční 3-denní festival hudby, piva a guláše v areálu Zavadilka. Těšit se můžete na vybrané lokální kapely od folku a dechových kapel po tvrdší rock. Na zahřátí budou různé vařené a pečené speciality, guláše apod. Nenechte si ujít tento gastronomický a kulturní zážitek. V pátek 27.7. je vstupné zdarma, v sobotu od 17:30 zaplatíte za vstup 100 Kč a v pátek pro děti do 15 let vstup zdarma jinak za 50 Kč. Akce se koná za každého počasí.

Hudební nedělní odpoledne na Zavadilce

Zveme Vás na hudební odpoledne konané po dobu letních prázdnin, každou neděli v areálu Zavadilky. Hudební produkce začíná v 16:00 a vstupné je zdarma. V případě nepříznivého počasí se hudební produkce nekoná.

Koncert Rožnovského orchestru

Základní umělěcká škola Rožnov pod Radhoštěm a Sdružení přátel ZUŠ Rožnov p. R. Vás zvou na koncert složený z hudebních tříd základní školy. Akce proběhne v sobotu 30. 6. 2018 od 15:00 v areálu Zavadilka na Prostřední Bečvě.

 

Vstupné je dobrovolné a za nepříznivého počasí se akce nekoná.

Zveme Vás na každoroční Maškarní ples, který se koná ve Valašském šenku na Zavadilce v Prostřední Bečvě dne 10. 2. 2018 od 19:00 !

Dětský Karneval 2018

Dětský karneval proběhne 4.2.2018 ve 14:00 ve Valašském šenku na Zavadilce v Prostřední Bečvě. Součástí karnevalu budou hry, soutěže, disco, tombola a přehlídka masek.

Hamburgery v parku!

Do konce prázdnin už zbývají poslední dva týdny, tak si přijďte ty zbývající chvíle okořenit těmi nejlepšími domácími burgry! Vyřádit se pak můžete na některém z našich hřišť, nebo u báječného adventure golfu 🙂 #nejlepsihamburger

Dny guláše a piva 2017

Zveme Vás na každoroční pořádání Dnů Gulášů a Piva v Areálu Zavadilka v Prostřední Bečvě. Hlavní učinkující : výbeř z mnoha druhů gulášu jak zvěrinových tak hovězich a samozřejmě nebudou chybět i netradiční druhy. Nepříznivci gulášu se mohou těšit na grilované speciality a také speciality z naší udírny. Na schlazení bude na výběr ze spoustu druhů točených piv a také nealko nápojů.

K poslechu Vám budou hrát : Duo Decolt, Fancy Foxx, Famozní Levandulové Trio, Wanastowi Vjecy revival a v neděli se můžete těšit na přehlídku dechových kapel.

Budeme se na Vás těšit,

Tým Areálu Zavadilka.

Zahajujeme letní sezónu!

Letní sezónu zahajujeme v Areálu Zavadilka zmrzlinou! Zveme Vás již tento prodloužený víkend od pátku 5. do pondělí 8. května do našeho kiosku.