O nás

Dovolte, abychom  Vás přivítali ve stylové Valašské restauraci Zavadilka.

Při návštěvě Beskyd  Vám jistě zpříjemní  náladu možnost ochutnat krajové moravské  a valašské  speciality  ale i českou klasiku. Pro projíždějící návštěvníky máme vždy nachystáno polední menu za bezkonkurenční cenu a o víkendech připravujeme vždy speciální nabídku, tak aby i nároční hosté odcházeli spokojeni. Protože naše restaurace pojme 260 hostů, jsou zde často pořádány různé soukromé akce (svatby , jubilea, smuteční hostiny apod.)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rovněž  nabízíme firmám a organizacím kvalitní  cateringové služby s plným servisem. Věříme, že kvalitní, poctivé jídlo, interiér s útulným posezením , exteriér restaurace , personál i rodinná atmosféra a navíc bezkonkurenční služby  budou příjemnou vzpomínkou na Valašsko  i důvodem Vaší další návštěvy.

Dobří ludé,

vítajte v naší hopodě Valašský šenk Zavadilka. Narychtovali sme pro Vás chutňácké pojezení a důfáme, že naň budete dlůho zpomínať, tož si vyberte a ať Vám dobře šmakuje! Místa tu máme dosť s pěkným posezením v mysliveckém salónku, nekuřácké jídelně-sálu, venkovní terase nebo si též možete sednůť s našimi ogary ve výčepu. Pro děcka máme nachystaný děcký kůt, kde si možů pohrať.

Když si u nás něco vyberete, musíte též chvílu počkať než Vám objednávku přinesů. Osoba pověřená přípravů jezení není kuchař závodník a ani kuchař kombinovaný s chobotniců! Je to kuchař specialista s jedným párem růk. Nemožné děláme okamžitě, ale když máte napilno, bude lepší když si vyberete neco z hotovek nebo ze zajezdového lístku.Može sa též stať, že z teho co ste si vybrali, už neco nebude. Je to proto, že Vás tu bylo hodně a všecko ste nám zedli a vypili. Ale nebojte sa, s prázdným břuchem Vás na cestu nepustíme, neco sa v kuchyni určitě najde.

Kromě velkeho výběru valašských jídel si možete též vychutnať naše speciality z krbu. Nejoblíbenější je třeba naša Živáňská pečeně (na oheň dáváme minimálně 5 kg) nebo Grilované uzené koleno.