Hodnocení

Ohodnoťte nás i Vy!

Jméno
Email
Rating
Obsah

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

★★★★★
5 5 1
Restaurace je skvělá a dobře vaří

★☆☆☆☆
1 5 1
Jedlo doniesli už studené, halušky s kapustou bez chuti, halušky s bryndzou ešte horsie, neosolené, cesnačka taktiež mohlo byt viac cesnku, prístup personálu vlažny ako aj jedlo... Nič sa nedá vytknúť asi len kofole, tam sa asi nedá nič pokaziť.

★☆☆☆☆
1 5 1
Jedlo doniesli už studené, halušky s kapustou bez chuti, halušky s bryndzou ešte horsie, neosolené, cesnačka taktiež mohlo byt viac cesnku, prístup personálu vlažny ako aj jedlo... Nič sa nedá vytknúť asi len kofole, tam sa asi nedá nič pokaziť.

★☆☆☆☆
1 5 1
Jako děcko jsem tady s rodiči často jezdil (teď je mi 76). A jako důchodce jsem si na vás vzpomenul. Ovšem dát na web jídelní lístek bez uvedených cen považuji za povýšenost a nadřazenost. Prostě pojedu jinam.

★★★★★
5 5 1
Velmi výborná restaurace na Valašsku. Jídlo je skutečný zážitek.

★☆☆☆☆
1 5 1
V minulém hodnocení jsem zapomněl napsat datum, bylo to 29.3.2019.A jen naokraj, důmal jsem, proč je kvalita všeho v háji. Lidé se ptají na jídla, která zmizela z jídelního lístku a asi chutnala, když se na ně ptají. Vypadá to, jako by si kuchyň vše zlehčila, k zvěř.guláši byly dva druhy knedlíků, dnes jeden, dva krát to samé jídlo ptáček,jednou bez a podruhé se špenátem a nemohu znovu nezmínit šavli plavající v oleji a ještě na talíři další mastnota v hrníčku. Snad jen koleno zaujalo,to ale všichni nemusí, takže na lístku nic moc. A po přečtení těchto stránek a vyfocení si otvírací doby na dveřích, mi to došlo. Když jsme tady chodili dříve, byl tady odpovědný vedoucí pán Malina, dnes už není a podle toho to tak dopadlo...

★☆☆☆☆
1 5 1
Tak jsme u Vás po třetí z Ostravy, během týdne. Opět se opakuje to z úterka, jidelna zavřená, což mě rozladilo. Mladší servírka si napsala jídla a čekali jsme. Měli jsme jeden vývar, na který jsme měli chuť, jednou šavli a opět duel řízků. Na okolní stoly se nosily polévky, u nás nic. Žena říká, že ji nedonesou, říkám nemožné, dyť tu není tolik lidí. Po hodné chvíli donesl mladý číšník hlavní jídlo, polévka nikde. Tak se ho ptám, kde je polévka, jestli servírka měla tolik práce, že si nemohla pohlídat stůl, kde přijala obj.? A Ať ji teda zruší. Jak šel podruhé číšník kolem, tam na mě prohodil, že za to nemůže servírka,ale prý to zazdila kuchyň. Promiňte, co má za školu, to vyšel z páté obecné? Co mě to má zajímat jako hosta, kdo to zadrbal. A hlavně si myslím, že JE SLUŠNOST SE ZA TO OMLUVIT. Může se to stát, ale hlavně by to měl s hostem slušně vyřídit. A tentokrát ani moje jídlo nebylo nic moc. Ta šavle, uzené maso, každý plátek měl v sobě kousek křupy, která byla vidět a kuchař ji mohl před přípravou vyříznout. Placky plavaly dost v mastnotě a celek-placky prokládané masem ještě,ale zapečené v tom sýru-hrozné.Počítal jsem, že to bude max.posypané sýrem. A prosím v tom hrníčku co byl na talíři bylo co? Šťáva na další poletí, nebo co? Vdyť to plavalo už tak. To, že má být ta vcholná gastronomie kuchaře,nemyslíte vážně. Závěrem, už se u Vás dlouho neukážeme, obsluha nás velmi znechutila a i zavřená jídelna.

★★★☆☆
3 5 1
Další návštěva v úterý, první zklamání, zavřená jídelna, jí se ve výčepu, ten plný, žena si nemá ani kde položit kabelku, jelikož musíme sedět u jiných lidí. Chceme se pobavit,v klidu pojíst a né aby mi do talíře čuměl někdo jiný. Jídlo bez výhrad a vše zachránila nakonec velice příjemná servírka/stejná jako v sobotu/.

★★★★★
5 5 1
Když jedeme okolo, vždy se zastavíme a vše super, jak jídla, tak obsluha. Seděli jsme venku, nebo v jídelně. Taktéž v sobotu 23.4.2019 super paní servírky, koleno božské, žena duel řízků, taky.

★★★★★
5 5 1
Změna cen, polevka od 70.- a treba svickova za 259. Jinak - vari sice dobre ale nechaji si to zaplatit.

★★★★★
5 5 1
jidelni listek neobsahuje ceny. Takze je doplnuji - polevky cca 55 a hlavni jidlo od 160.

★★★★★
5 5 1
Perfektní občerstvení v krásném prostředí příjemná a neuvěřitelně efektivní obsluha! Lidské ceny a přístup! Doporučuji každému 🙂

★☆☆☆☆
1 5 1
V teto restauraci jsme jiz potreti a vzdy jsme byli spokojeni. Bohuzel dnes si musime stezovat, nebot detsky koutek s obrovskymi plastovymi kostkami, ktere deti , skoro hodinu po sobe hazeli na dlazbe, byl tak hlucny, ze jsme si nerozumeli u stolu ani slovo. Mela to byt slavnostni vecere nasi firmy. Pristi navstevu uz sem planovat nebudeme.

★★★★★
5 5 1
Vyborne jidlo, dobra obsluha rychla. Krasne vsechno.

★★★★★
5 5 1
Příjemně překvapeni do 3 minut jsme obědvali,velký výběr jídel při počtení jsme se i zasmáli nazvy jídel paráda.

★★★★★
5 5 1
Výborná kuchyně,vždy se tam rádi vracíme !!!!!

★★★★★
5 5 1
Supeeeeeer jídla, rychlá obsluha. Jedna z nejlepších hospod. Rádi jezdíme.

★★★★★
5 5 1
Rychlá obsluha a skvělé jí-dlo!!!

★★★★★
5 5 1
Super obědy 🙂