O nás

Nově zrekonstruovaný rekreační, zábavní  a sportovní park Zavadilka navazuje na restauraci Valašský šenk  a nabízí širokou  škálu volnočasových aktivit pro široké spektrum hostů. V letních měsících zde naleznete   kromě příjemného posezení a  občerstvení po  pěší turistice či cykloturistice  v malebné krajině Beskyd  tyto služby : přírodní koupaliště - biotop, adventure golf, tenisový kurt, víceúčelové sportovní hřiště, speciální hřiště na basketbal, půjčovna kol a koloběžek, půjčovna lyží a vybavení pro zimní sporty, outdoor ping pong, kuželky  a šachy, venkovní dětské hřiště jehož  dominantou  je lanová pyramida , vnitřní zábavní centrum pro děti a nově chystáme zde i  letní kino. V sezonních měsících zde pořádáme různé  gastro akce a další různé  sportovní, kulturní a společenské akce navštěvované jak místními,  tak přespolními návštěvníky Beskyd.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Přijďte si k nám zahrát oblíbený adventure golf, při kterém si užijete spoustu zábavy. Rádi vám zapůjčíme golfové  hole a míčky a vy se určitě pobavíte na novém rozsáhlém 12- ti  jamkovém hřišti v krasném prostředí,  které doplňuje i  jezírko s rybičkama nebo speciální efektní osvětlení okrasných keřů a kamenů.  Adventure golf je vhodný jak  pro děti tak  i pro dospělé a rovněž se často využivá k soutěžím zručnosti   jako zpestření nejrůznějších firemních  akcí.

Pro příznivce týmových sportů jsme přichystali  prostorné víceúčelové hřiště . Hřiště je vybaveno speciálním povrchem na kterém si můžete zahrát tyto sporty : floorbal, nohejbal, foothockey, volejbal, fotbal a tenis. Vedle tohoto víceůčelového hřiště je vybudováno rovněž speciální hřiště na basketbal. Neváhejte a udělejte něco pro své zdraví spolu se svou rodinou, kamarády  či kolegy ze zaměstnaní.

V našem areálu nabízíme spoustu vybavení, které je Vám k dispozici pro zpříjemnění Vašeho volného času. Patří zde například  velmi oblíbené ruské kuželky,  šachy či pinpongové stoly. Po náročné turistické procházce si můžete oddechnout  a relaxovat při těchto nenáročných aktivitách a k tomu si dát něco dobrého na pití a k jídlu.

V našem infocentru vám poskytneme  informace nejen o našem areálu, ale také o zajímavých místech v okolí. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy  a pomůžeme najít idealní plán vaší dovolené či volného víkendu.   Můžete si zde rovněž zakoupit mapy,  turistické známky či památeční předměty z našeho regionu  jako památku na váš vylet či dovolenou stravenou na Valašsku.

Pro naše ratolesti jsme v naší prostorné budově, která je součástí sportovně  rekreačního a zabavného parku vybudovali dětskou hernu. V případě nepříznivého počasí zde naleznete oazu zábavy a adrenalinu a můžete si spolu s vašimi dětmi zahrát některou  z nabízených her. Máme zde umístěny 2. fotbálky,kulečník,vzdušný hokej,pinpongový stůl,šipky a hru pro nejmenší tzvn. dušíka.

Dovolte nám, abychom Vás pozvali na přírodní koupaliště biotop Bečva, kde si můžete vychutnávat volné chvíle se svou rodinou. Biotop je vyjimečný tím, že funguje čistě přírodní cestou, bez použití chemikálií. O čištění vody se .Koupaliště má jak brouzdaliště, vhodné pro děti a neplavce, tak i plaveckou část s maximální hloubkou 2,5 m. Dno a stěny jsou tvořeny silnou fólií přírodní světle zelené barvy. Lem biotopu je z lité kamínkové dlažby, z níž lze pozvolna vstoupit do vody, přidržovat se lze zábradlí.Do areálu koupaliště Biotop je zakázán vstup se psy a v celém areálu platí zákaz kouření.

Pro naše hosty máme  k dispozici také půjčovnu jízdních kol a koloběžek. Pro ty, kteří chtějí prožít čas volna aktivně je kolo nebo koloběžka tou ideální volbou. Kolo i koloběžka jsou díky svému snadnému ovládání vhodné pro málé i velké, mladé i starší. Při této zábavě dochází k ideálnímu protažení celého těla a navíc  šetříte své klouby, protože nedochází k nadměrným otřesům, jako např. u kondičního běhu. 

Pro zpestření letních večerů po aktivním odpočinku, nebo jen relaxaci a ležení u koupaliště, máme pro naše hosty přichystano v našem sportovně rekreačně zábavním parku nové letní kino. Promítáme zde ať už historické a notoricky známe filmy se starými hvězdami filmového plátna, tak i nejnovější kasovní trháky současných kinových sálů.

Návštěvníci s dětmi se mohou radovat a využit rovněž naše nové dětské hřiště, které se skládá ze dvou   houpaček , sestavy  domku se skluzavkou, dětského pískoviště a  řadou dalších herních prvků,  z nichž nejoblíbenější je lanová pyramida tyčící se do výšky 8 metrů. I když se tato výška zdá nebezpečná, opak je pravdou, protože propadnutí prověšenými lanami je téměř nemožné a dětí se nemoho této atrakce nabažit.

Náš areál nabízí rovněž kromě sportovních a relaxačních aktivit  popsaných výše  příjemné posezení a širokou škálu jídel a napojů se zaměřením na místní speciality. V letních měsících se zde pořádájí pravidelné nedělní hudební odpoledne, kdy si  můžete poslechnout různé hudební žánry od dechovky po rock and roll a rovněž  ochutnat  speciality z naší udírny nebo venkovního grilu. Naší nejznámější akcí kterou vždy pořádáme na přelomu měsíce července a srpna  jsou třídenní Dny guláše a piva kde můžete ochutnat velký výběr čepovaných  piv různých značek a výrobců a vyzkoušet šikovnost a chuť našich kuchařů připravující speciální guláše pro tuto akci.

deska