Služby

Gastro služby a nedělní hudební odpoledne

V našem zábavním parku si můžete posedět v příjemném prostředí, zahrát adventure golf, šachy, kuželky, pinpong a když už budete mít sportování dost, tak si můžete v klidu odpočinout, něco dobrého sníst a vypít. Nápoje máme alkoholické i nealkoholické, jako jsou džusy, káva nebo čaj. Disponujeme také zastřešeným tanečním parketem a pódiem pro účinkující, takže ani živá hudba a hudební akce u nás nejsou problém. Naše obsluha je vstřícná a rychlá. V teplých měsících si můžete dát výbornou točenou zmrzlinu, nebo i jiné občerstvení, které nabízíme v kiosku.

Vaše ratolesti zde také mají nějaké to vyžití, takže vy můžete v klidu sedět a děti budou řádit na dětském hřišti nebo na lanové věži. Hřiště i věž je odolná a maximálně bezpečná. Pokud máte rádi cykloturistiku, můžete si u nás zapůjčit kolo či koloběžku a s dětmi vyrazit na výlet po místní cyklostezce Bečva, která vede z Horní Bečvy až do Tovačova. Nedaleko areálu se nachází autobusová zastávka, na které staví autobusy jedoucí například na oblíbený turistický cíl Pustevny, které se nacházejí přímo nad Zavadilkou, nebo na Bílou, kde je mimo jiné moderní lyžařský Ski areál Bílá. V okolí se nachází hned několik lyžařských areálů, takže kromě Bílé můžete jet do Ski areálů Rališka a Tesla na Horní Bečvě, nebo využít služby Ski areálu Pustevny. V zimě se na Pustevnách můžete těšit na krásné ledové sochy, v létě zase na Cyrilometodějskou pouť, která se koná vždy 5. července. Pokud vás zaujala místní lidová architektura, nevynechejte návštěvu valašského skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm, nebo Jurkovičovu rozhlednu tamtéž. O spoustě výletních tipů a zajímavostí z okolí vás informujeme v sekci Okolí. Pokud se ovšem chcete jen tak toulat přírodou, je pro vás okolí Zavadilky přímo ideální. Naleznete tu hluboké horské lesy, louky, malé dědiny rozkládající se široko do okolí, ale taky bystřiny a potůčky. Narazit můžete také na nízké valašské domky a dřevěnice, které jsou pro zdejší krajinu typické.

Nabízíme také pořádání vašich oslav, firemních akcí, večírků, ale i svateb. Tyto akce je nutné nahlásit předem obsluze na tel.: 723 523 615 nebo 602 307 755.

Také pro vás pořádáme nejrůznější akce, na kterých vás vždy rádi uvidíme. Jedná se například o oblíbené Dny guláše a piva, které se konají v letním období, program a akce pro děti, hzudební akce a gastronomické akce týkající se jídla. O těchto akcích vás informujeme v sekci Akce a novinky.

Nově také jsou v restauraci Valašský šenk, který nalevo sousedí se zábavním areálem, k vidění zahradní fontány, které nabízíme v různých velikostech. Jedná se o fontány, které imitují vzhled kamene a dřeva, a tak krásně oživí vaši zahradu, vestibul, ale i pracovnu a jiné prostory.

Naleznete je ve vchodu do šenku. V případě zájmu vám více informací poskytne obsluha nebo se informujte na www.zahrada-jezirko.cz nebo na čísle 571 647 290.